blog

O krok bliżej

O nas

O nas

Paulina – optymistka przez duże O, najbardziej lubi poznawać nowych ludzi i miejsca, cieszyć się z małych rzeczy i wygłupiać się. Rodzina czyni jej życie kolorowym, ciekawym i radosnym wyzwaniem. Pracowała w 7 krajach. Nie zawsze poważna. Matka Pablo i Hugo. Nie przepadająca za gotowaniem żona Marcina, którego uważa za swojego bohatera.

Pablo – Aktywny 2,5 latek. Uwielbia przytulanie i jazdę pociągiem. Lubi dinozaury, pojazdy i spidermana. Często udaje tygrysa. Jest fanem zwierząt.

Hugo – Niezwykle radosne dziecko, ma 4 miesiące i cały czas się śmieje. Lubi głównie cyca. Obecnie trenuje raczkowanie.

Marcin – Nie potrzebuje kawy, żeby mieć energie. Jest hardcorem, wstaje o 4 rano i ćwiczy. Nie owija w bawełne, powie ci, jeśli jesteś gruba bądź krzywa. Jego głowa to wylęgarnia pomysłow. Działa błyskawicznie. Jest bardzo odważny i ma duże poczucie humoru.

O krok bliżej to blog i kanał na youtube o przeżywaniu życia rodzinnego, wspólnych podróżach, uciesze z drobnych rzeczy, rozwijaniu się. Znajdziecie tu ciepło rodzinne, moc uśmiechu i trochę przydatnych informacji o miejscach, które warto odwiedzić z dziećmi, życiu w Szwecji i macierzyństwie. Znajdziecie też inspiracje, jak spędzać czas z rodziną i jak ubarwiać swoje życie.

Dlaczego o krok bliżej?

Warto iść do przodu…

Krok po kroku…

Bez względu na ograniczenia, które często sami sobie kreujemy. No więc jest to trochę blog o stawianiu nowych kroków.

Spacer przez życie jest o wiele przyjemniejszy jeśli dzieli się go z ukochanymi osobami. Lecz wiadomo, że im więcej ludzi w zespole, tym łatwiej o konflikty. Każdy z nas jest indywidualną jednostką i nasze zdania często bywają odmienne. Pokażę wam jak udaje nam się dostosować nasze tempo i jak udaje nam się znaleźć wspólny język.

Sama podróż też będzie bardziej ekscytująca jeśli zamiast patrzeć pod nogi rozejrzymy się dookoła. Przymkniemy oko na przelotne deszcze. Nauczymy się zauważać drobne uciechy, które uczynią nasz dzień lepszym.

Opowiem wam o swojej podróży, o tym czego się uczę, jak udaje mi się spełniać marzenia i pokonywać ograniczenia. Mam nadzieję, że uda mi się zmotywować również część z was, żeby rozpocząć swoją własną wędrówkę i być … O krok bliżej do …. cokolwiek to dla was jest.

Kontakt

Napisz do mnie

Chętnie pokonwersuje lub odpowiem na Twoje pytania

Wypełniając formularz i klikając "wyślij wiadomość" akceptujesz politykę prywatności Okrokblizej.pl oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie.